Qysh Me - Kërko - Qysh me përgaditë dyll depilues? 
Kyçu

Qysh me përgaditë dyll depilues?

Arbona D Arbona D | Shtepiake | 02 August 2017 | 11:48

Përbërësit:

  • 1 gotë sheqer
  • ¼ e gotës ujë

Lëreni masën të vlojë për rreth 5-7 minuta.

Pastaj lihet të ftohet mirë 10 deri 20 minuta në mënyrë që mund ta prekni më dorë.

Pastaj mund ta aplikoni lehtë pastën në vendin e dëshiruar për depilim.

Pas procedurës, mund ta lyeni vendin ku janë hequr qimet me krem nga aloe vera dhe lëkura juaj nuk do të irritohet aspak.

Image

 

Komentet

Të Ngjajshme