Qysh me përgaditë toptha me biskota dhe qokollatë?

Përbërësit:

  • 1 gotë ujë
  • 1 gotë qumësht
  • 250 gram margarinë
  • 200 gram qokollatë
  • 500 gram biskota të bluara
  • 100 gram arra.

Vlohet uji, qumështi, qokollata dhe margarina.

Ndërkohë bluhet biskotat dhe hidhen në masën e vluar.

Shtohet arrat dhe masa përzihet mirë.

Nxirren topthat dhe kalohen në arra.

SAMSUNG