Qysh me përgaditë smoothie me proteina?

Smoothie të shijshme e të mbushur me proteina është shumë e thjeshtë të përgaditet me pak përbërës natyral të shëndetshëm.

Përbërësit:

  • 1 banane
  • 2 lugë gjalpë kikiriku
  • 1 gotë qumësht
  • 1/3 e gotës tërshërë
  • Cimet.

protein-shake

Vendosni të gjithë përbërësit në blinder.

Përzieni derisa të bëhet plotësisht masa homogjene.

Nëse dëshironi që smoothie të jetë më e ftohtë, shtoni në blinder edhe disa kube akulli.

protein-shake-2

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME