Qysh me çblloku Telefonin mobil Nokia?

Keni ndonje telefon Nokia te cilin nuk e keni te çbllokoni dhe nuk dini se çka te beni, mire ne kemi nje zgjidhje per te çbllokuar telefona te llojit Nokia.

Se pari do te ju duhet imei code i telefonit tuaj per ta shkruajtur Imei.

Per ta pare se ku eshte imei shikoni ne foto.


Kliko ketu per te zhbllokuar telefonin tuaj

Kur te shkoni ne kete link e shkruani imei code dhe do te ju vije kodi per zhbllokimin e telefonit.

 • Nc

  4723341170 ky cod mu me dul po qysh me ja dhan a me ja shti naj card te vales apo najsen qa me ba trego ma gjansisht

 • Nc

  4723341170 ky cod mu me dul po qysh me ja dhan a me ja shti naj card te vales apo najsen qa me ba trego ma gjansisht

 • Endrra1

  kjo nuk ish e vertet sen sish hajagre kjo a po ja shkruj codin qe po vjen edhe prap code error ma qet pergjigjnu nese keni mundsi pse nuke eshte e vertet

 • Endrra1

  kjo nuk ish e vertet sen sish hajagre kjo a po ja shkruj codin qe po vjen edhe prap code error ma qet pergjigjnu nese keni mundsi pse nuke eshte e vertet

 • shkorra

 • shkorra

 • ismet

  le se ja kan fut pordhes

 • ismet

  le se ja kan fut pordhes

 • Flamur

  per nokia lumia 520 qysh me e gjet kodin me e zhblloku osht i zvicrres

 • aiqe

  pordh e ftoft koka qy;

 • ardian

  Per nokia lumia 520 qysh me gjet kodin

 • kaltrina.nebihu

  ekom dhan godin ne ellgji

 • eduart

  Po du me zhbllok noki

Qysh me fitu smartphone OnePlus One?

Qysh me liru hapsësirë në iPhone duke optimizuar fotografitë?