Qysh Me Zhblloku iPhone iPad dhe iPod me iOS5?

Vemendje Perdoruesit e iPhone, iPad, dhe iPod! Pritja ka mbaruar. iOs 5 jailbreak eshte i gatshem per iPhone, iPad dhe iPod duke perdorur RedSnow. Ju vetem duhet te ndiqni hapat.


1. Shkarkoni RedSnow per Mac ose Windows.

2. Hapeni RedSnow, klikoni tek “Jailbreak” dhe kerkoni per ” Install Cydia” Ndiqni hapat ne ekran.

3. Pritni qe te perfundoje.

Fatkeqsisht kjo nuk do te punoje ne iPhone 4s dhe iPad 2.

Vegza per shkarkim te Redsnow per Mac:  Kliko ketu
Vegza per shkarkim ne Redsnow per PC: Kliko ketu

 • Elsajed

  kam nji iphone 4 po eshte i bllokuar dhe ka program 5.0 /a mund ta zhbllokoj me ket apo jo?

 • Elsajed

  kam nji iphone 4 po eshte i bllokuar dhe ka program 5.0 /a mund ta zhbllokoj me ket apo jo?

 • Mafia
 • Mafia
 • iBess

  Kjo metod nuk e bon UNLOCK iPhonen, por vetem JAILBREAK 😉

 • iBess

  Kjo metod nuk e bon UNLOCK iPhonen, por vetem JAILBREAK 😉

 • Glori

  nese IPHONE eshte UNLOCK dhe e ben Jailbreak me kete metod a ka mundesi qe te bllokohet te mos bej kartela dhe te mos ke VALË apo ka perseri ok pls tregonum

 • Glori

  nese IPHONE eshte UNLOCK dhe e ben Jailbreak me kete metod a ka mundesi qe te bllokohet te mos bej kartela dhe te mos ke VALË apo ka perseri ok pls tregonum

 • Manni

  qysh me aktivizuu se e kom bo update iOS 5.1

 • Manni

  qysh me aktivizuu se e kom bo update iOS 5.1

 • Ardit

  Kjo metod asht per Iphone 4. Kjo asht vetem per me e fut Cydian nIphon. nuk ka lidhje per zhbllokimm . I vetmi zhbllokim per iphon 4 per momentin a. gevey sim. Por as me Gevey nuk bann nese asht bb 04.11 :S:S

 • Ardit

  Kjo metod asht per Iphone 4. Kjo asht vetem per me e fut Cydian nIphon. nuk ka lidhje per zhbllokimm . I vetmi zhbllokim per iphon 4 per momentin a. gevey sim. Por as me Gevey nuk bann nese asht bb 04.11 :S:S

 • keqekolla

  na shqiptart jemi shum te dobt as fabrik me marue kolica hala skemi me rrejt ekemi shum zanat, veq kqyre sa rrena bahet rreth nji ajfoni 4 gjoja se zhbllokohet kto qka ikeni qit ne internet krejt rrena jan.deri kur na kshtu deri kur na bahmi njerzi deri kur na elam hajnin kurren e kurres na njerzi skemi me u ba

 • bosi

  ju kisha kshillu mos me ja bo update versionit 5.1.1 ne itunes.

 • bosi

  ju kisha kshillu mos me ja bo update versionit 5.1.1 ne itunes.

 • shpresa

  kam nje iphone 4s te zhbllokuar me gevey mirpo ne momentin qe eshte fik me eshte bllokuar prap si ta zhbllokoj

 • shpresa

  kam nje iphone 4s te zhbllokuar me gevey mirpo ne momentin qe eshte fik me eshte bllokuar prap si ta zhbllokoj

Qysh me kriju restore në iPhone?