Qysh Me Vizatu nje Kasolle?

Vizatimi i kasolles eshte nje proces shume i lehte, mjafton te ndiqni hapat me poshte.

 • sonja

  a mund te me tregoni si mund te bej diqka me vizatim per vitin e ri

 • alita

  vertet ishte shume leht per ta bere une e kam bere dhe e kam mar nje not te mir

 • Uran

  Me pelqen shume ky vizatim sepse eshte i thjesht dhe shume i bukur!!!

  • Uran

   une e bera kete vizatim edhe me ka dukur shum i let

 • Uran

  a mund te me tregoni si mund te bej diqka me vizatim per 8 mars

 • ema bytyqi

  shume e bukur

Qysh me maru Pankarte Proteste me mjete te zyres?

Qysh me kriju flamura të vegjël?