Qysh Me Shtu Volumin dhe Shkelqimin e Folkeve per 9 Dite?

Vaji i ullirit po permendet shume kohen e fundit. Por shkenctaret po zbulojne efektet pozitive qe po krijon vaji i ullirit gjate perdorimit.

Te gjithe ne deshirojme qe te kemi floke te gjate, me shkelqim dhe te bukur.

Ju mund ta keni flokun e tille per vetem 9 dite. Ja disa keshilla…

Merreni nje ene dhe ne te shtoni pak vaj ulliri me mase qe te mbuloje te gjithe flokun tuaj. Pasi te arije nje temperature mesatare, atehere e largoni nga ena dhe me te i lyeni floket. Kete mase e mbani per disa ore ne koke. Me efikase eshte qe masa te mbahet ne koke per me shume ore. Pastaj i shperlani mire e mire qe mos te mbetet vaji ne koke.

Kjo precedure vazhdon per 9 dite. Ju garantoj qe pas 9 diteve menjhere ju do te shini ndryshimin, duke qene floku juaj vertete me ndryshe.

 • Oki Nga Peja

  edhe une dehsta nje pytje me vet diqkah per floket se po mbin eh qfar shamponi duhet me perdor per floket per mashkuj nkoft se kah mundesi me nah tregu se mos me rah floket edhe me dal

 • Oki Nga Peja

  edhe une dehsta nje pytje me vet diqkah per floket se po mbin eh qfar shamponi duhet me perdor per floket per mashkuj nkoft se kah mundesi me nah tregu se mos me rah floket edhe me dal

 • Muu po ma merr menja qe kan mi hi morrat per 9 dit hahah

 • Muu po ma merr menja qe kan mi hi morrat per 9 dit hahah

 • gonaa

  dit per dit me i la flokt deri 9 dit a ?

Qysh me u kënaq në punë?

Qysh me apliku për punë jashtë shtetit?