Qysh Me Shkarku Lojera Falas Permes Torrenteve?

Ndoshta shume nga ju jane merzitur duke shetitur neper CD Shop duke kerkuar per lojera ne pergjithesi apo per ndonje loje ne vecanti. Ja nje menyre shume e thjeshte per te shkarkuar lojera falas nga interneti.

Madje nese nuk e dini titullin e lojes, thjesht hyni ne Google dhe shkruani llojin e saj, pra psh: Need for speed, eshte nje loje me gara me makina, ju mund te kerkoni ne Google “Racing games for pc” dhe me siguri do ta gjeni.

Hapi i dyte eshte te shkarkoni Utorrent, i cili eshte programi me praktik dhe me i thjeshte per shkarkime, me pas mund te hyni ne adresat e torrent si psh: isohunt.com, btjunkie.org, thepiratebay.com, etj, ose thjesht mund te kerkoni me Google duke i vene prapashtese emrit te lojes qe deshironi te shkarkoni termit “torrent download“.

Nje here qe ju keni kerkuar, ju dalin shume alternativa, andaj per te gjetur se kush eshte me e mira nje menyre eshte qe te lexoni komentet qe kane bere njerezit qe e kane shkarkuar me pare, gjithashtu duhet te keni parasysh se nje torrent qe ka shume “peers” shkarkohet me shpejte. Ne shumicen e rasteve lojrat shkarkohen ne .bin apo .cue, per te hapur kete file ju duhet nje nga programet: Deamon tools ose Magic iso, te cilet shkarkohen falas nga interneti. //www.qysh.me

//Falenderojme lexuesin tone Elvis per kontributin me kete teme.

 • Beck S

  Pse spe qitni njo “Qysh me pi UJ” ose “Qysh me ndrru Wallpaperin e Desktopit” pffffffff

 • Beck S

  Pse spe qitni njo “Qysh me pi UJ” ose “Qysh me ndrru Wallpaperin e Desktopit” pffffffff

 • Deni_dragonball

  Qysh me i shkarku loja prej utorrentit ne ps3

 • Deni_dragonball

  Qysh me i shkarku loja prej utorrentit ne ps3

 • shkelqim

  PSE Mua me mer shum giga kur mar ndonje loj a mund ta bej qe te harxhoj me pak giga ???

  • MySafir

   po beje emrin e lojes dhe nga mbrapa compressed (e kompresuar)

 • shkelqim

  PSE Mua me mer shum giga kur mar ndonje loj a mund ta bej qe te harxhoj me pak giga ???

  • MySafir

   po beje emrin e lojes dhe nga mbrapa compressed (e kompresuar)

 • Anonymous

  Qysh Me Shkarku Lojera Falas Permes Torrenteve? eshte mir me shkru ne titull:
  Qysh Me Shkarku ilegalisht Lojera Permes Torrenteve?

  Tutorial per pirateri postojme? Per derisa e kemi nje shtet jo funksional dhe nuk funksionon ligji hahet veq ta keni parasysh se ky eshte sen ilegal, nese e beni kete ne evrope me gjase te madhe perfundon ne burg ose me gjob te hatashme.

  Edhe pse gjasat ne Kosove = 0, mos te harrojme se eshte ilegale dhe mund te denohesh per kete sen.

  • qyy po hec bre mos u ha me fantazija.spo hyn burg ato me droge cka po punojn e le mo ket send

   • asdren1231

    Shaban, ne vendet tjera ka ligj qe funksionon. Qe njeri qe u denu 60,000$ ne kanad per torrenta.

    torrentfreak (.) com /canadian-bittorrent-user-fined-60000-by-u-s-court-110615/

    Nese ke dike ne Gjermani pyti a guxojne me download me torrenta?

    Ti shfrytezo kush spo te nal, por ta kesh ne vetedije qe eshte ilegale
    dhe her do kur do mundesh me denu per kete, pa ndonje keq kuptim.

    Para se me fol eshte mir me lexu Shaban 😉

    • haha.a po thu qashtu qashtu pe lojm.ska nevoj me lexu per kto sende o llakum leji kto tjetr kujt shitja mos u ban si shum i meqem.
     me marr me lexu ato sende ti cka po thu athre as ballkan skedrejta e jo evrope.
     pe kshyr filmin 1 muj para se me dal nKINO online ti ktu thu torenta ilegal hmmm.
     o allten edhe BMW kur tprodhohet i gjermanit prodhohet e lihet defekti qi ti me qu me ndreq se me bo mos me pas athre ti kurr nuk shkon majstor.
     mos lexo prralla ligjeve se sakatohesh tu ble CD

     • edhe kallxom a ti denohesh a aj qi i qet torentat web.e syreti babit 1 mu bo mu denu tjert nuk qesin mo le mos lexo shum.

     • asdren1231

      Bravo Shaban se me ke materat :), genial koke.

  • torrent perdoret krejt boten kjo osht cikerrmi sosht pun hakerizmi ktu me hy burg

 • asdren1231

  Qysh Me Shkarku Lojera Falas Permes Torrenteve? eshte mir me shkru ne titull:
  Qysh Me Shkarku ilegalisht Lojera Permes Torrenteve?

  Tutorial per pirateri postojme? Per derisa e kemi nje shtet jo funksional dhe nuk funksionon ligji hahet veq ta keni parasysh se ky eshte sen ilegal, nese e beni kete ne evrope me gjase te madhe perfundon ne burg ose me gjob te hatashme.

  Edhe pse gjasat ne Kosove = 0, mos te harrojme se eshte ilegale dhe mund te denohesh per kete sen.

  • qyy po hec bre mos u ha me fantazija.spo hyn burg ato me droge cka po punojn e le mo ket send

   • asdren1231

    Shaban, ne vendet tjera ka ligj qe funksionon. Qe njeri qe u denu 60,000$ ne kanad per torrenta.

    torrentfreak (.) com /canadian-bittorrent-user-fined-60000-by-u-s-court-110615/

    Nese ke dike ne Gjermani pyti a guxojne me download me torrenta?

    Ti shfrytezo kush spo te nal, por ta kesh ne vetedije qe eshte ilegale
    dhe her do kur do mundesh me denu per kete, pa ndonje keq kuptim.

    Para se me fol eshte mir me lexu Shaban 😉

    • haha.a po thu qashtu qashtu pe lojm.ska nevoj me lexu per kto sende o llakum leji kto tjetr kujt shitja mos u ban si shum i meqem.
     me marr me lexu ato sende ti cka po thu athre as ballkan skedrejta e jo evrope.
     pe kshyr filmin 1 muj para se me dal nKINO online ti ktu thu torenta ilegal hmmm.
     o allten edhe BMW kur tprodhohet i gjermanit prodhohet e lihet defekti qi ti me qu me ndreq se me bo mos me pas athre ti kurr nuk shkon majstor.
     mos lexo prralla ligjeve se sakatohesh tu ble CD

     • edhe kallxom a ti denohesh a aj qi i qet torentat web.e syreti babit 1 mu bo mu denu tjert nuk qesin mo le mos lexo shum.

     • asdren1231

      Bravo Shaban se me ke materat :), genial koke.

  • torrent perdoret krejt boten kjo osht cikerrmi sosht pun hakerizmi ktu me hy burg

 • Agonveselaj

  WE LOVE DOWNLOADING!!!

 • Agonveselaj

  WE LOVE DOWNLOADING!!!

 • dren

  torrenti downloadohet me shpejt kur ka me shum seeds

 • Engji

  a ka nai link per me downloadu Pro Evolution Soccer 2012

 • Engji

  a ka nai link per me downloadu Pro Evolution Soccer 2012

 • Engji

  sun pe gjaj PES 2012 kerkun

 • Engji

  sun pe gjaj PES 2012 kerkun

 • rinor

  eshte nje qe quhet expres filess
  munesh qka dush me instalu tulifar loje

 • rinor

  eshte nje qe quhet expres filess
  munesh qka dush me instalu tulifar loje

 • arbnor

  mos i besonni rrenave sepse osht nji faqe expres files prej aty mundesh me instalu pes 2013. une e kom instalu fifa 09 demo , fifa 8 demo edhe subway surfers. qera smu kan dasht.

 • arbnor

  mos i besonni rrenave sepse osht nji faqe expres files prej aty mundesh me instalu pes 2013. une e kom instalu fifa 09 demo , fifa 8 demo edhe subway surfers. qera smu kan dasht.

 • arbnor

  instaloni EXPRES FILES nje faqe perfekte.

 • arbnor

  instaloni EXPRES FILES nje faqe perfekte.

 • liridon gashi

  a din naj kush mem tregu qysh me i bo lojnat e xbox 360 lojrat i kam download po burn spo di qysh me bo ….???? ju lutem tregomni diqka

 • po po qashtu eshte

  a din naj kush mem tregu qysh me i bo lojnat e xbox 360 lojrat i kam download po burn spo di qysh me bo ….???? ju lutem tregomni diqka

 • altin

  si duhe me instalu ket loj

 • eri

  po pse mu iher nk me shkarkohen lojrat fare ndoshta ka te beje windous 8

Qysh me e kursy baterinë në iPhone?

Qysh me e mbushë baterinë më shpejtë në iPhone?