Qysh Me Rikthy ish te Dashurin/en Prapa?

Lidhja juaj me nje djale/vajze speciale ka perfunduar, por ju e deshironi ate prapa. Mendojme se ne mund te ju ndihmojme.


Mendojeni pse ka perfunduar kjo lidhje. A e deshironi sepse ju ndieni se nuk mund te jetoni pa te? Ose juve ju pelqen ideja qe te keni te dashur? Ose ju pelqejne vertet.

Behuni personi i cili ai/ajo ka rene ne dashuri. Keni ndryshuar? Ndryshoni shprehite e keqija ose gabimet qe i keni bere. Behuni i mire para tyre. Buzeqeshni.

Pergatitni fjalet tuaja te para. Gjerat e para qe ju do t’i thoni ish te dashurit/es tuaj jane shume te rendesishme, nese ju thoni dicka gabim kjo do t’i humb shanset qe ta riktheni ish te dashurin/en.

Ndegjoni me kujdes fjalet e tij/saj. Bejani me dije se ju jeni duke e degjuar me vemendje.

Qysh me pa nese i/e dashura interesohet ende per ju? Para se te provoni ndonje gje dhe ta fitoni zemren e atij/saj perseri, ju duhet te dini nese asaj i intereson apo jo. Nese e shihni qe ish te dashurit/es i intereson ende per ju eshte nje nga gjerat me te rendesishme qe ju mund ta ktheni prapa.

Pyeteni nese ai/ajo deshiron te beni dicka psh: te keni nje pije me shoqeri, luani tenis etj. Beni qejf, mos provoni te jeni serioz.

Beje me dije qe ju jeni duke menduar per ate person. Mbani mend se keni shkuar ne ndonje park apo diku dhe keni pasur nje kohe te mrekullueshme? Dergojini nje porosi te shkurter se juve ju ka kujtuar kjo kohe.

Kujdesuni per dukjen tuaj. Nese nuk jeni kujdesur shume, provoni te kujdeseni pak me shume. Provoni t’i regulloni floket cdo dite dhe gjera te tilla.

 • P.S

  ehhh me ju kthy ish te dashurit-res nuk ka mundesi se NUK IA VLEN . DISA NJERZ KOT NDRYSHON PER TA. P.S NESE DIKUSH E DON DIKEND ASHTU SIQ ESHTE AJO ESHTE DASHURI, SE ME NDRYSHIME KREJT E DOJM NJONI -TJETRIN. KERKUSH NUK OSHT PERFEKT PO JON TRANU MASHKUJT E FEMNAT. TMERR E E DEGJENERIM MARUM.

  • hiena

   ke te drejt P.S kur si jap zoti met bodihava ndrysho e ndrequ kur sta din vleren aj person edhe zemren meja jap ndor aj ta perplas per toke,kshtyqe lum ajo ose aj qe dashuron at person ashty si esht me te mirat dhe te kqijat e tij apo te sej

 • P.S

  ehhh me ju kthy ish te dashurit-res nuk ka mundesi se NUK IA VLEN . DISA NJERZ KOT NDRYSHON PER TA. P.S NESE DIKUSH E DON DIKEND ASHTU SIQ ESHTE AJO ESHTE DASHURI, SE ME NDRYSHIME KREJT E DOJM NJONI -TJETRIN. KERKUSH NUK OSHT PERFEKT PO JON TRANU MASHKUJT E FEMNAT. TMERR E E DEGJENERIM MARUM.

Qysh Me Festu shen Valentinin pa Shpenzuar Shume?