Qysh Me Qene Shoku qe te Gjithe e Deshirojne?

Jeni te merzitur, ndiheni te padeshiruar, te pikelluar, ose merzitur. Lexoni me poshte.

Riformoni shoqerite tuaja. Nese ju keni qene shok i keq, thuani se ju vjen keq dhe vertetojeni ate. Mos u grindni dhe me kohe do te jete me mire.

Bejeni veten te lumtur! Cka deshironi me shume? Sportet, ahengjet, moden, filmat apo…? Ckado qe eshte kenaquni. Le te themi se ju jeni i modes. Ndoshta rrobat dhe bukuria juaj nuk ju kane bere pershtypje juve. Behu i dashur me vetveten tuaj, mendoni se cfare ju duhet te regulloni. Menjehere pasi te filloni, ju do ta filloni ta duani jeten.

Jetoje ate. Moda mund te jete gjeja qe ju doni. Pra ide e mire eshte qe ta ripertrini veten tuaj. Beni floket tuaj robat dhe fytyren me te mire! Beni gjithcka me mire. Jep zgjedhje dhe jep mendime te mira per gjerat qe ju doni. Provoni te jeni me i miri ne dicka qe ju doni. Pasi te jeni krenar per vetveten do te jete me lehte qe te jeni shok i mire.

Mesohuni te kaloni mire. Ndegjoni muzike, kenaquni me shoqerine. Askush nuk mund te ju rrezoje poshte.

Kini kujdes! Disa shoke mund te jene xheloz se ju jeni i mrekullueshem.