Qumesht me Banane dhe Dredheza

Ne rast se deshironi te provoni dic te mrekullueshme per mengjes, apo nuk keni aq kohe te uleni e te hani fruta, ketu keni nje recete shume te lehte dhe te shijshme.

Perberesit:

  • 1 banane
  • 3-5 dredheza
  • qumesht
  • Sheqer

Largoni pjesen e larte te dredhzave

Preni bananen ne cope, dhe vendoseni bashke me dredhzen ne enen per perzierje

Mbusheni me qumesht

Shtoni dhe sheqer, sipas deshires, dhe perzijeni masen. Ju befte mire

Qysh me përgaditë pije për rritjen e imunitetit?

Qysh me përgaditë kafe irlandeze?