Qysh me përgaditë dyll depilues?

Përbërësit:

  • 1 gotë sheqer
  • ¼ e gotës ujë

Lëreni masën të vlojë për rreth 5-7 minuta.

Pastaj lihet të ftohet mirë 10 deri 20 minuta në mënyrë që mund ta prekni më dorë.

Pastaj mund ta aplikoni lehtë pastën në vendin e dëshiruar për depilim.

Pas procedurës, mund ta lyeni vendin ku janë hequr qimet me krem nga Aloe Vera dhe lëkura juaj nuk do të irritohet aspak.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME