Qysh Me Ndryshu Veten nga Humbes ne Fitues?

A jeni ju nje djal qe nuk dini se si ta beni nje vajze per vete, ose qe nuk mundeni te beni shoke, apo nuk eshte i mire ne asgje. Mire ju duhet ta lexoni kete artikull dhe ta kuptoni qe asnjehere te mos beheni se cfare tjeret deshirojne qe ju te beheni.

Blini nje liber dhe jepini nje emer interesant.

Perdoreni kete liber si mesuesin tuaj.

Mendoni per te gjitha gjerat qe ju deshironi te ndryshoni ne jete, pastaj shkruani ne kete liber.

Shkruani per te gjitha gjerat qe do te ju ndihmojne juve qe te ndryshoni gjerat ne jete.

Prej sot cdo dite kur zgjoheni ne mengjes shikoni se cfare keni per te bere nuk ka rendesi se cfare por provoni keta ndryshime. Psh: Nese ju nuk keni mundur te biseodni me nje vajze tani bisedoni me 10 vajza ne jave, edhe nese ju nuk do te keni sukses ju do te merni eksperience dhe brenda nje jave ju do te jeni te suksesshem.

Mos harroni nuk ka asgje qe ti friksoheni ne kete bote.

Kure mos e merni jeten shume seriozisht, sepse nese ju e merrni ju do te jeni te pikelluar dhe do te mund jeni ne depresion.