Qysh Me Mbyll Llogarine ne Facebook?

1.Kyquni (login) ne llogarine (account-in) qe deshironi ta mbyllni
2.Klikoni “Account” pastaj “Account Settings” (larte djathtas)
qysh me mbyll facebook

3.Nga opsionet qe ofrohen majtas klikoni “Security”
qysh me mbyl facebook llogarine

4.Klikoni “Deactivate Account” (poshte)

qysh me mbyll llogarine ne facebook

5.Pastaj zgjedhni opsionin “This is temporary. I’ll be back.” dhe ne
fund klikoni “Confirm.”
qysh me mbyll llogarine ne facebook
Mos harroni, facebook ju mundeson ta riktheni llogarine.

Ju vetem duhet te kyqeni perseri dhe asnje nga te dhenat tuaja nuk do te humbas.

 

PLOTESIM:
Kjo nuk eshte fshirje e llogaris por vetem deaktivizim. Mbyllja e perhershme behet ndryshe ; Help Center , search ” How to permanently delete my account ” – Submit request here – DONE ( pas 14 ditesh llogaria fshihet pergjithomone – nese ne nderkohe nuk e rihapni llogarine  (Shtoj: Diella P.)

 

//Falenderojme Agon Hasani per kontributin ne kete teme.

 • Admir shkembi

  pershendetjee dua te mbyll facebook un per sot kush me ndihmon

 • Admir shkembi

  pershendetjee dua te mbyll facebook un per sot kush me ndihmon

 • Admir shkembi

  kush me ndihme te mbyll facebook un

 • Admir shkembi

  kush me ndihme te mbyll facebook un

 • shukri

  dua te futem te faqia kriesore e profilit tim por nuk.mundem

 • zeshkanja

  po du me fshi facebook

 • ogdena

  Dua te mbyll facebook berisha berisha

 • berisha berisha

  Pse nuk po me mbyllet facebook me emrin berisha berisha

Qysh me i shiku veprimet tuaja në facebook?

Qysh me rritë numrin e "likeve" në faqen tuaj në facebook?