Qysh Me Largu Facebook Timeline ne Firefox/Chrome/Internet Explorer?

Pamja e re e Facebook Timeline nuk po pelqehet nga shumica e perdoruesve te Facebook-ut, keshtu qe programeret kane krijuar menyra per largimin e kesaj pamje.

Procedura eshte shume e thjeshte:

 1.  Nese perdorni Mozilla Firefox, klikoni ketu dhe me pas klikoni Allow.
 2. Nese perdorni Google Chrome, klikoni ketu dhe me pas klikoni Install.
 3. Nese perdorni Internet Explorer, klikoni ketu dhe me pas ndiqni proceduren si ne foto:
 • dayanna

  n’google chrome nuk po bon !!!

 • Lina

  E tash qe spo me pelqen kjo.. sepse vetem mua nuk me del kjo pamja e re kurse shokeve te tjer ende ju del pamja e re e fb-kut tim ?? qysh mundem me bo UINSTALL????

 • Morina

  Funksionon edhe ne google chrome :):):)

 • aii s po di bee phiiiiiiiiii:@

 • lorena

  Pse mu pom del i vjetri kurse shoqnis tem hale timeline???

 • pse spo bon kur pe asihi pom asihet tani spo asihet

 • pera

  qysh muj me kthy profilin e fb normal qysh osht se mdoket ma ka ka thy dikush edhe po ma qet reklamat ne facebook si faqe e reklamav u bo

 • ngoogle chrome pom ban mu duhet veq me shtyp install masnej aty te programet afer options shenon ni t e vogel e kaltert e shtypni qaty edhe hapet masnej largohet sa mir un e heka 😀

 • Gioonit au

  jam arlindi

  • era

   ahahahha pse moj me largu FC FACBUKIN A AE DIN SE FAJCBUKU ESHT LOQK HAHAHHAHAHA qao :p

 • (L) AHHAHAH

 • <3

 • Fatlum

  Pershendetje! Desha te dij a funskionon edhe per fanpage kjo, apo vetem per profile?

 • Linda

  I want you to railway timelinen and Facebook have just as I had

  • dona

   qysh duhet me largu timeline e jo veq une me pa me te vjetren qysh ka qen po edhe shoket e mi te shohin si un

 • dona

  qysh me largu timeline jo veq syt e mi me pa me te vjetren qe ka qen po edhe shoket e mi te shohin si un

 • albulena

  ooo qysh me kthy bre fb timelin ne google crom ju lutna nese dikush din le te mkthn pergjigjje

 • Kaltrina

  ej qysh em kthy apet timeline se spom pelqen qekjo menyr hajt kallxomni

 • flm shummmmm ju duaaaa

 • asdad

  mu nuk me esht largu time line n internet explorer

 • asdad

  mu nuk me esht largu time line n internet explorer

Qysh me i shiku veprimet tuaja në facebook?

Qysh me rritë numrin e "likeve" në faqen tuaj në facebook?