Qysh Me i Kthy te Dhenat ne Kompjuter pas Formatizimit?

E keni formatizuar kompjuterin pas nje problemi dhe nuk keni mundur ti ruani gjerat me rendesi? Mire ne kemi nje zgjidhje per ju, edhe nese ju e keni formatizuar kompjuterin tuaj ju mund te ktheni cdo dokument, foto dhe video pa asnje problem.Hapi 1

Ju duhet te shkarkoni programin Kliko ketu per te shkarkuar programin . Pasi ta shkarkoni kete program filloni me instalimin e tij.

Ky program mund ti riktheje fajllat e fshire edhe pas formatizimit.

Pasi qe programi te instalohet do te na shfaqet pamja si ne foto.

Recover My Files
Nese deshironi qe te riktheni nje file qe e keni fshire tani ju mund te shkoni tek recover files, por nese deshironi te ktheni dokumente foto dhe gjerat e tjera qe e keni formatizuar kompjuterin klikojme Recover a drive.

Recover My Files
Pasi te klikojme Recover drive, do te shfaqen disqet e kompjuterit tuaj. Ju do te zgjedhni se nga cili disk deshironi ti ktheni filet qe i keni pasur para formatit.

Data Recovery
Pasi te zgjidhni diskun, dhe te klikoni next ju mund te zgjedhni se per cfare lloj fajllash jeni te interesuar per ti kthyer. P.sh. foto, ndonje dokument, apo video.
Pastaj klikoni ne Start Recovery, pasi qe skenimi per ti rikthyer filet te perfundoj ju mund te zgjidhni fajllat qe deshironi ti riktheni dhe te klikoni tek Save files dhe ti ruani ato ku deshironi.

Recover Files

 

 • B1n1_hack3r_xx

  Rrena Jon Kto 😉

 • B1n1_hack3r_xx

  Rrena Jon Kto 😉

 • Luan

  Sjon rrena hiq …qe edhe nje software shum i mir per me i kthy te dhanunat
  http://download.ontrack.com/freedownloads/ERPROT.exe

 • Luan

  Sjon rrena hiq …qe edhe nje software shum i mir per me i kthy te dhanunat
  http://download.ontrack.com/freedownloads/ERPROT.exe

  • Valmir Acm

   qysh me gjet qat license key

 • Bjondinaa18

  nora: a din ndokush se qysh me e kthy fjalkalimin e msn dhe fb pasi me jan marr dhe ndrru nga dikush?

 • Bjondinaa18

  nora: a din ndokush se qysh me e kthy fjalkalimin e msn dhe fb pasi me jan marr dhe ndrru nga dikush?

 • Ilir

  po at’here ski bo kurxho se ta kthen virusin edhe apet duhesh me bo format hahaha

 • Ilir

  po at’here ski bo kurxho se ta kthen virusin edhe apet duhesh me bo format hahaha

 • Tijja

  Po per me i rujt fotot po dushka me pas licence key…???!!

 • Tijja

  Po per me i rujt fotot po dushka me pas licence key…???!!

 • Tessa

  Ku muj me gjet product key..se nuk po bon mi rujt fajllat e kthyera

 • Tessa

  Ku muj me gjet product key..se nuk po bon mi rujt fajllat e kthyera

 • shumm mir po bajka dhet me dit me pun me taaa..

 • shumm mir po bajka dhet me dit me pun me taaa..

 • Kari_pishi

  ket KAAAAArin tem i kthen

 • Kari_pishi

  ket KAAAAArin tem i kthen

 • Anonymous

  hmmm shum sene sti gjen 🙁

 • FfloryY

  hmmm shum sene sti gjen 🙁

 • adm po ma qet me aktivizu qysh me aktivizu

 • Valmir Acm

  adm po ma qet me aktivizu qysh me aktivizu

 • adm mos eshte veq per windows 7

 • Valmir Acm

  adm mos eshte veq per windows 7

 • DangerZ0NE Hackers

  Hajde RREN Hajde.

  po ju tregoj qe sitt bohet format ska njeri i gjall qe ti kthen ato sende

  • ylli

   stka faj kerkush ty qe sdin mi kthy

 • DangerZ0NE Hackers

  Hajde RREN Hajde.

  po ju tregoj qe sitt bohet format ska njeri i gjall qe ti kthen ato sende

  • ylli

   stka faj kerkush ty qe sdin mi kthy

 • o nli licen key gjona se o kam vyn shum

 • o nli licen key gjona se o kam vyn shum

 • Arbulon

  Rren virus osht

 • Arbulon

  Rren virus osht

 • r1m7r493

  ej admin … a naj kush a munet dikush mem ndihmu qysh me e ndreq cit problem qe mka ndodh n XP (Professional)
  ………/watch?v=kluRIwuuDBc – ce linki …e kom ba 1 video po askush sem ka ndihmu :S:S

 • qysh me gjet qata licenckey s po muj mi rujt pa qta pelase tregomni ?

 • e kum ba format loptopin 2 her per shkak te ni problemi qe kum pas me ekran kam mendu qe asht puna e formatit a muj mi kthy une apet fotgrafit nese munet dikush mem tregu qysh 10 eoro i ka mbushjeee ne tel !

 • llamer

  DangerZ0NE Hackers munesh mi kthy po ti qka je llamer sdin me qel msn edhe han mut ktu

 • llamer

  DangerZ0NE Hackers munesh mi kthy po ti qka je llamer sdin me qel msn edhe han mut ktu

 • Keni

  tung admin mu mi ka fshi dikush fajllat edhe pse i pata bo hide e i kom pas ne diskun d: qysh muj me kthy veq follderin qe mu ka fshi jo edhe fajllat tjer qe jan kan ma heret se ka shum shum tung .

  • Niki

   Nese don qe vetem follderin ta rikthesh duhesh at hdd ta fusesh ne ndonje pc (permes usb ose metoda tjera) qe per momenti e posedon Sistemin Operativ Ubuntu dhe besoj se do te kete sukses tek un ka pasur

 • Keni

  tung admin mu mi ka fshi dikush fajllat edhe pse i pata bo hide e i kom pas ne diskun d: qysh muj me kthy veq follderin qe mu ka fshi jo edhe fajllat tjer qe jan kan ma heret se ka shum shum tung .

  • Niki

   Nese don qe vetem follderin ta rikthesh duhesh at hdd ta fusesh ne ndonje pc (permes usb ose metoda tjera) qe per momenti e posedon Sistemin Operativ Ubuntu dhe besoj se do te kete sukses tek un ka pasur

 • D735F-51E93-1B1E4-C8AD4
  CC52B-28CB1-DAF12-A96D6
  9DAE1-3B535-57E55-63BAA
  EC0A3-9FF83-966F1-2EBAA
  AD483-7A4AB-53F2C-20BAA

  qe do licensa ishalla ju bojn

 • itzshpendi

  D735F-51E93-1B1E4-C8AD4
  CC52B-28CB1-DAF12-A96D6
  9DAE1-3B535-57E55-63BAA
  EC0A3-9FF83-966F1-2EBAA
  AD483-7A4AB-53F2C-20BAA

  qe do licensa ishalla ju bojn

 • OpT|CaL.xD

  PER ATA QI ME NOJNE QI SMUN I KTHEN FILET PASI TE BOJ M FORMAT PC NE JO munesh kjo ma nalt eshte back up eshte program i njejte me acronis po une e kom kriju ni program qi dhjet vjet pasi te formatim pc ti kthen te dhanat filet goodbye Regards:www.esportskosova.com

  • anonymous

   shoq nese e boj format usb apo Hdd ska kush qe mun i kthen ato fajlla 🙂

   • virusi

    vallahi ti shoq i kthen kejt valla vet e kam provu veq me ni program tjeter

 • OpT|CaL.xD

  PER ATA QI ME NOJNE QI SMUN I KTHEN FILET PASI TE BOJ M FORMAT PC NE JO munesh kjo ma nalt eshte back up eshte program i njejte me acronis po une e kom kriju ni program qi dhjet vjet pasi te formatim pc ti kthen te dhanat filet goodbye Regards:www.esportskosova.com

 • dardan

  spo ban se duhet me pas license key

Qysh me konvertu një dokument nga PDF në Word përmes “Google Docs”?

Qysh me konvertu një dokument nga PDF në Word përmes metodës “Adobe Acrobat”?