Qysh Me i Injoru Thashethemet Falso?

Provoni te tregoni guxim ne fytyren tuaj. Kurre mos u hidheroni ne public, kjo vetem se mund t’i shtoj thashethemet ndaj teje.

Tregohuni te qete me ata qe shpifen, pasi qe renia ne nivel te tyre mund te ju bej te dukeni keq; si rrjedhoje te demtoje reputacionin tuaj.

Nese njerezit ju pyesin per thashethemet qe kane degjuar per ty, thjesht thuajuni qe nuk jane te verteta, dhe se nuk e dini se pse jane krijuar ato.

Mos tentoni te mbroheni per ate qe eshte thene per ju, pasi qe mund te duket se po provoni te mbroheni me cdokusht, dhe kjo I ben njerezit te mendojne se thashethemet jane te verteta.

Nje replike qe mund ta perdorni nese eshte nevoja eshte “shume interesant, edhe une e kam degjuar po te njejten gje per ju”.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME