Qysh Me bo Admin ne Counter Strike 1.6?

Per mi bo admin ne Counter Strike esht thjeshte, percjelle proceduren me poshte:

shkojme C:HLDScstrikeaddonsamxmodxconfigsusers.ini – Tash Ketu users.ini e hapim edhe shkojme ne Fund e kemi
“loopback” “” “abcdefghijklmnopqrstu” “de” tash e bon qishtu “emri i adminit” “pasi i adminit” “abcdefghijklmnopqrstu” “a”

Dhe e kemi bo admin.

//Falenderojme Zgjim B. per kontributin ne kete teme

 • The—boss

  C:HDLScstrikeaddonsamxmodxconfigsusers.ini

 • The—boss

  C:HDLScstrikeaddonsamxmodxconfigsusers.ini

 • enis111

  qysh mu ba admin ne cs 1.6

 • ff

  ahahah a veq mu bo admin a disha tjeter jo , ku ne cfar IP a naj sen kryjesorja admin mubo ahaha

 • FeMKa

  spo di ku me hi me qat qa po thuni HLD spo di ku me trus per me shkrujt

Qysh me e kursy baterinë në iPhone?

Qysh me e mbushë baterinë më shpejtë në iPhone?