Qysh Me Pastru Lekuren Tuaj?

Deshironi te zgjoheni me fytyre te paster, te bukur dhe te bute? Ndiqni keto hapa.

Merrni nje brushe dhembesh te paperdorur, derni uje te ftohte ne brushe, dhe ferokjini buzet me brushe;

Ferkojini buzet me sheqer, qe te largohet lekura e thate;

Perzini mjalten me sheqer dhe perdoreni si maske per fytyre, dhe lyjeni fytyren me to;

Lani dhembet rregullisht. Dhembet e bardhe ju shkelqejne fytyren;

Lajeni fytyren rregullisht;

Beni ushtrime te ndryshme para se te fleni.

 • berat

  mu pom mbesin si sheja te kuqe ne fetyr gjegjesish ka Mjekrra e posht edhe pom Riepet pasi pe laj fetyren qa om kishi Sigjeru ju me bo ?… kisha pas qef me ma dhan ndonje keshill flm per mirkoptim …

 • berat

  mu pom mbesin si sheja te kuqe ne fetyr gjegjesish ka Mjekrra e posht edhe pom Riepet pasi pe laj fetyren qa om kishi Sigjeru ju me bo ?… kisha pas qef me ma dhan ndonje keshill flm per mirkoptim …

 • adil

  HEJ qikjo a o e sigurt qe ndikon Pozitivish en fetyr …. kisha pas qef mu mu pergjegj qe bon flm per mirkoptim……..

 • adil

  HEJ qikjo a o e sigurt qe ndikon Pozitivish en fetyr …. kisha pas qef mu mu pergjegj qe bon flm per mirkoptim……..

 • Flora

  Rren e prishtt . Ani me mjaaalt na spe hajm e pe lujm fytyren hahahahahahahahahah . po boj hajgare se me te vertet e pastron fytyren tuaj ( po rrej )

 • Flora

  Rren e prishtt . Ani me mjaaalt na spe hajm e pe lujm fytyren hahahahahahahahahah . po boj hajgare se me te vertet e pastron fytyren tuaj ( po rrej )

 • mos na rrenii bre

 • mos na rrenii bre

 • Mehmet

  (Y)

 • Mehmet Zylfiu

  (Y)

 • selena

  Pastrojeni fytyren te pakten 3 her ne dit edhe perdorni kremra te ndryshem per fytyren tuaj

Qysh me i shkri kilogramët e tepërt?

Qysh me arritë trupin e përsosur?