Qysh Me e Dite Nese e Dashura eshte e Gatshme per Sex?

Pra vertet deshironi ta dini? Kjo eshte me e lehte se sa mendoni. Mos mendoni se kjo ndodh sikur ne filma. Ajo nuk eshte asgje reale.

Pyeteni. Sigurt kjo eshte menyra me direkte qe ju do te merrni pergjigje. Disa vajza nuk e vlersojne qe ju jeni i hapur dhe direkt, keshtu qe do te mund te ofendohen. Andaj priteni momentin e duhur qe ta pyetni ate.

Kushtoni vemendje trupit te saj. A eshte ajo duke ardhur me afer jush? A duket e shqetesuar? Gjerat te vogla si kjo mund te ju tregojne se cfare ajo deshiron. Behuni te kujdesshem se si silleni.

Flisni per skena seksuale nga filmat per te diskutuar nese ajo mendonte se ata ishin seksi. Kjo do te jete nje tregues i mire per mendimet e saj per seksin.

Behuni i sigurte. Nese e dashura juaj deshiron qe ju te keni seks, ju duhet te jeni te kujdesshem, seksi i sigurte eshte me i mire.

Fjala Nuk e di shpesh tek vajzat do te thote qe jane te pasigurta. Koha mund te jete e gabuar, por ajo nuk deshiron te thote jo, sepse ajo nuk deshiron qe ju ta humbni interesimin per te. Mos provoni qe ta pyesni shum here.