Qysh Me Dergu SMS Falas prej Vala ne Vala?

Kujdes – Si duket ka perfunduar ky problem i Vala-se dhe tani cdo sms ka tarifen e saj.

Deshironi te dergoni sms, por nuk keni kredi? Mire ne do te ju tregojme se sot ju mund te dergoni sms falas dhe nuk do te shpenzoni as edhe nje cent.


Shkruani mesazhin qe deshironi nga celulari dhe provoni ta dergoni ne ndonje numer tjeter vala dhe nuk do te ju shpenzohet kredia.

Ju mund te dergoni SMS pa kufi.

Kujdes! Data eshte 25 nentor dhe ne momentin e dijme qe te gjitha SMS-at Vala – Vala jan FALAS, por kjo mund te ndryshoj nga casti ne cast.

 • Agimkrusha

  pffffffff ja pasket fut kot 🙂 qdo sms jasht rrethit 3 cent si gjethmon edhe sot, brenda rrethit 2 cent. leni flleshaaaat

 • Agimkrusha

  pffffffff ja pasket fut kot 🙂 qdo sms jasht rrethit 3 cent si gjethmon edhe sot, brenda rrethit 2 cent. leni flleshaaaat

 • Sebepi

  Fal jen kan qit dit o sebep!

 • Sebepi

  Fal jen kan qit dit o sebep!

 • Kumrija_59

  uen po du em qu nje smsm amam spo em shkona mundi em tregu se e kam urgjet

 • Kumrija_59

  uen po du em qu nje smsm amam spo em shkona mundi em tregu se e kam urgjet

 • Albanisch-boy17

  kumrijaa ahahaha ta hangsha zemren [email protected]

 • Albanisch-boy17

  kumrijaa ahahaha ta hangsha zemren [email protected]

 • fitim kolgeci

  tung q apo ban si a je mir q apo bani a e kini ftoht a po bjen bor

 • fitim kolgeci

  tung q apo ban si a je mir q apo bani a e kini ftoht a po bjen bor

 • Ta_ti_16

  ahaha

 • Ta_ti_16

  ahaha

 • valdrin haliti

  tung ku je a je mir

 • hej ndash mos shko ne fakulltet se je untu prej sabahut pa hanger hajde se svanohet shum buka cin nese terdh sms

 • lut cin nese te vjen qiky sms cingrroma ni her

 • Pse ia futni kot ju hahahhaha
  spo keni me QKA mu merr tjeter ju jo

 • halo

 • asd

 • hajgare aa hehe

 • heyy a munesh me hi ne msn

 • po qfar dergumi pa pare as hogja nminare po leni kto senet e lemo vala meta mundsu kto

 • po qfar dergumi pa pare as hogja nminare po leni kto senet e lemo vala meta mundsu kto

 • florentina

  o bab a jeni tu ardh

 • dema

  qa pi ban

 • Kadri

  kdiaerjoi

Qysh me fitu smartphone OnePlus One?

Qysh me liru hapsësirë në iPhone duke optimizuar fotografitë?