Qysh me dergu CV-ne per te gjetur pune?

Pse të mos e postosh në internet CV-në (biografinë) tënde? Dëshiron të konkurrosh për vend pune apo që punëdhënësit e ardhshëm t’i shohin të dhënat tua – atëherë bëj diç në lidhje me këtë dhe postoje CV-në tënde në bazën tonë të të dhënave. Përcilli udhëzimet tona dhe informatat tua do të jenë duke pritur për vendin e përkryer të punës që je duke e kërkuar.

 

Bizneset:

Jeni duke kërkuar punëtorë? Vërtet keni fat – ky është vendi më i mirë për të gjetur punëtorë. Postojeni vendin tuaj të punës dhe pritni që punëtorët e mundshëm të paraqiten me CV-të e tyre të plota në mënyrë që ju t’i shfletoni dhe ta bëni zgjidhjen. Mund t’i cekni kushtet, njohurinë që kërkohet, përvojën në linjën e biznesit tuaj, të kërkoni referenca… Udhëzuesi ynë për shpalljen e vendit të punës do t’u ndihmojë ta strukturoni shpalljen tuaj ashtu siç dëshironi ta përshkruani punëtorin tuaj të përkryer. Për të parë sa e lehtë është kjo punë, shikojeni video udhëzimin tonë.

 • kiki-viki

  karin ma hangshi pytja ke qysh me bo nje resume e jo qysh me dergu se bash edhe qaq budall nuk jemi te gjith shqiptaret bre nanen jua qifsha

 • kiki-viki

  karin ma hangshi pytja ke qysh me bo nje resume e jo qysh me dergu se bash edhe qaq budall nuk jemi te gjith shqiptaret bre nanen jua qifsha

 • MERUSHE HYSAJ

  Pershendetje kame nevoj te punesohem ne Kosove ti sherbej vendit time pres me pa durim Kosova ime te dua…..

  • I dergoni te dhenat tuaja dhe adresen si dhe eksperienca e juaj apo CV.
   thjesht me njoftoni ne Email.

 • flamur

  kerkoj pune si it.e kam te kryer shkollen profesionale cisco.it essentials,ccna1,ccna2,ccna3,ccna4.

 • neron abdii

  PRSH SI JENI SI PO KALONI KERKOJM PUN ZYR SHTETIT ME PUNU

 • adil krasniqi

  kam nevoj per pun si shofer kategorija b flm

  • afrime THAQI TA KNAQI

   JAVE QIFSHA FAMILEN KREJTVE QA JINI BIZISMENA NE KOSOVE

 • gjemajli tredhaku

  kam nevoj per pun shofer me kagorin be kam ne kosov

 • valon duraku

  jam i interesuar per pun si mund te xhej nje vend pune si shofer

 • Arsim hysenaj

  kam nevoj nivend te punes shofer apo sigurim jam i diplomuar dhe njohs i projektit te ndertimit sidhe pun kryes prevoja ime 10 vite

 • Arsim hysenaj

  numri kontaktues 044 915326 049 335082

 • Lina

  Pershendetje! Jam nga Prizreni. Kam diplomuar ne drejtimin Menaxhment dhe informatike. Jam e interesuar per te bere praktike. Pres ndihmen tuaj. Ju faleminderit.

 • jeton

  pershendetje un quhem jeton berish jam nga prishtina dhe jam 23 vjeq kerkoj pun qfar do pune te jet nuk kemi kushte dhe babaine kam te semur nga zemra ju lutem te me ndimoni nr 049-504-861

 • luljete

  jam e diplomuar ne fakultetin juridik dhe kerkoj pune

 • Eli ahmeti

  Pershendetje desha t’ju lus nese mundeni te me ndihmoni kam Nevoj per Pune,kam punuar 8 vite ne gov_ks po politika I ka fajet dhe tash jam pa Pune qe 2 vite. Num kontaktues: 044-430-404 falimniderit per mirekuptim.

 • FISI

  DUA PUN , QFARDO PUNE diku ne Prishtine ose Fush Kosov Faleminderit ..

 • xhavit

  kerkoj pune / perkthyes i gjuhes serbe

 • Rafet

  Jam 44 Vjeq Kerkoj Punë.Kam PErvoj Pune si Depoist dhe shites ne depo .Kam Punuar Per 8 Vite. Kam Patent shoferi Kategoria B

 • aferdita

  jam aferdita 23 vjeqara jam ne perfundimin e fakultetit ekonomik kam ne voj per pun si market komun apo diqka te ngjajshme sepse jetoj ne kushte shum te veshtira

 • arsim maloku

  Kerkoj pune, jam mjeshter per instalime te nxemjes qendrore ,te ujit dhe kanalizimit ,
  Nese keni nevoj per ndonji mjeshter ju lutem te me kontaktoni;044186-143;044984-922
  Jam mjeshter me pervoje ,per momentin jam pa pune,
  Gjindem ne Fushe Kosove
  FLM

Qysh mos me u vonu në punë?

Qysh me i ditë tarifat e transfereve me Western Union?