Qysh Me bo te Dashuren te Lumtur?

Deshironi te jeni djali perfekt per te dashuren tuaj? Ky artikull tregon se si te jeni personi i duhur per ta bere te dashuren tuaj te lumtur.

Gjeja me e rendesishme eshte te mesoni per femrat, nese ju kurre nuk i kuptoni femrat ne pergjithesi.

Tregojini se ju e dashuroni ate, behuni i sigurte qe ajo fjale te kete kuptim.

Tregojini se ajo eshte e bukur. Komplimentojeni jo vetem per dukjen e saj por edhe per talentet dhe gjerat e tjera te mira. Gjithmone behuni i sinqerte.

Behuni krenar qe jeni i dashuri i saj. Shkoni ne vende ku mund te relaksoheni. Puthja dhe gjerat intime nuk shkojne gjithmone mire ne vende publike. Por mos u beni i turpshem qe ta kapni ate per dore ne vende publike. Ajo do te donte qe kur ta shihnin shoket dhe shoqet e saj ta kuptonin se sa te dashurin e mire e ka.

Kurre mos e genjeni. Genjeshtrat shkaktojne probleme. Kjo mund te beje probleme te medha ne lidhjen tuaj dhe ne besimin e saj.

Mos flirtoni me vajza te tjera ne te njejten kohe. Ajo do ta zbuloje se nese ju flirtoni me vajza tjera dhe nese eshte e vertete qe ju flirtoni me vajza tjera ajo do te lendohet shume. Kjo mund te ndikoje qe edhe ju mund ta humbni ate.

Shoqerohuni me shoqerine e saj. Kjo do te jepte me shume gjera te perbashketa. Keshtu edhe shoqeria e saj do te ju donin juve.

Jepni nje pershtypje te mire tek prinderit e saj. Provoni te jepni nje pershtypje sa me te mire tek prinderit e saj.

Kaloni kohe te gjate me te. Kjo do ti tregoj asaj se sa ju kujdeseni per te, dhe ju e beni qe lidhja juaj te rritet.

Provoni te mos harroni data te rendesishme si datelindja e saj, dita kur jeni takuar, puthja e pare e gjera te tilla. Nese ju i harroni kjo do ta beje te ndihet keq. Provoni gjithmone gjate ketyre datave te beni ndonje surprize te bukur.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME