Qysh me bo nje vajze me dasht me t'puth ty?

E Keni veshtire ta beni vajzen qe deshironi te doje te ju puth ?

Filloni duke e pyetur vajzen qe te dilni vetem ju te dy. Zgjedhni ndonje aktivitet qe mund te beni se bashku psh te shikoni nje film , te studioni , te shkoni per darke , ose per te notuar kjo eshte mundesia juaj.

Sigurohuni qe i keni pastruar dhembet tuaj, ose pertypni ndonje çamçakëz  para se ta shihni ate.

Ne vendin ku jeni bashk , prekeni ate ngadale ne krahet ose ne duart e saj. Kjo do ti tregoje asaj se ju e pelqeni ate.

Komplimentojeni per dukjen e saj. Nese ajo ju kthen komplimentin afrohuni pak.

Shikojeni ne sy dhe ngadale shikojeni tek buzet e saj. Kujdesuni qe ajo eshte duke shikuar tek ju kur jeni duke e bere kete, dhe rini i buzeqeshur.

Vertetohuni nese ajo deshiron te ju puth. Nese ajo e kupton se e ngacmoni dhe ju kthen ngacmimet ajo deshiron te ju puth.

Nese ajo shkon me larg kjo do te thote se nuk deshiron te puthet! Mos provoni perseri nese e dini se ajo nuk eshte rehat. Ti duhet ti kerkosh falje.

Perfundojeni me nje perqafim te mire dhe te gjate dhe tregojini asaj se sa e mrekullueshme eshte ( si person, jo vetem ne puthje)

Provoni metoda te ndryshme te puthjeve keshtu mund te kenaqeni. Puthjet vetem ne nje menyre gjith kohen mund te jene te merzitshme.

 

Qysh Me Festu shen Valentinin pa Shpenzuar Shume?