Qysh me arritë nxirje perfekte me çaj të zi?

Falë disa përbërësve të çajit të zi të cilët bien në kontakt me lëkurën e diellin, mund të arrini një nxirje perfekte.

Përbërësit:

  • 10 qese çaj të zi
  • 200 ml ujë.

Mjafton që të zieni disa qese çaj të zi më 200 ml ujë, dhe pastaj ta lini të qëndrojë për 20 minuta në mënyrë që të lëshojë sa më shumë.

Cajin e përgaditur e vendosni në një shishe me spërkatës të përshtatshme për aplikim.

Para se të ekspozoheni në diell aplikoni çajin dhe lyeni të gjithë trupin e pastaj qëndroni në diell.

fytyre

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME