Qysh me kriju sapun të lëngshëm?

Përbërësit:

  • ½ gote shampo të trupit
  • ½ gote ujë
  • 1 lugë vaj ulliri
  • 20 pika vaj limoni esencial.

1.Vendosni ujin në shishe të sapunit të lëngshëm.

2.Shtoni shampon.

3.Shtoni edhe vajin e ullirit dhe pikat e vajit, dhe përzieni.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME