Qysh me eleminu celulitin?

 

Uthulla e mollës është ilaçi ideal që mund të reduktojë celulitin nga trupi.

Ai është shumë i mirë për të eleminuar toksinat dhe shkatërron dhjamin që grumbullohet në qelizat tuaja.

Kjo përzierje rekomandohet për të gjithë ata që kanë shqetësime nga celuliti dhe nga mbipesha.

Përbërësit:
– 1 lugë gjelle mjaltë
-½ litër ujë
-2 lugë gjelle uthull molle

Duhet të pini një gotë me këtë përzierje çdo mëngjes para se të konsumoni vaktin e mëngjesit dhe të pini sa më shumë ujë gjatë ditës.

Uji ndihmon për të pastruar trupin, shkatërrojë yndyrnat e tepërta dhe ta bëjë të shkëlqejë lëkurën e trupit tuaj.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME