Video lojëra

Qysh Me Kriju Server ne Counter Strike 1.6?

1. Hyni qitu edhe downllodu Cs 1.6 server creator http://www.speedyshare.com/670482265.html 2. Krijone nje follder ne local disk edhe vnoja emrin HLDS 3. Masndej e qel installerin ne qat server creator qe e keni downllodu edhe e instaloni ne qat direktori C:/HLDS. prit pak deri sa te hapet nje sen i kaltert edhe qaty pret 2or e gjys deri …

Qysh Me Kriju Server ne Counter Strike 1.6? Read More »

Qysh Me Lujt ne KujtesaNET GameServer?

Sa per fillim per ata qe nuk e dine qka apo qfar serveri osht KujtesaNET GameServer eshte Counter-Strike 1.6 Online Server ku munden me lujt online si me klienta te Kujteses po ashtu edhe me lojtar tjere anembane botes.   Instalimi i Counter-Strike 1.6 + Patch v26 – -Konektimi ne ftp://game.kujtesa.com.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME