Supa

Krem Supe me Rukola

Supa krem me rukola,eshte nje menyre shume e shijshme dhe e shendetshme per te filluar vaktet tuaja pasi eshte e lehte dhe mund te konsumohet si e ngrohte ashtu dhe e ftohte. Perberesit per 4 persona 250gr rukola 1 patate mesatare 1 qepe e vogel 1 thelpi hudher 700ml-1l leng perimesh (ose leng te pregatitur …

Krem Supe me Rukola Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME