Sallata

Qysh me përgaditë sallatë pranvere?

Përbërësit: 200 gram lakër 2 domate 1 qepë 2 tranguj vaj ulliri uthull kripë piper i zi. Lakra grihet imët. Trangujt priten në forma rrethore, gjithashtu edhe domatet e qepën. Të gjithë përbërësit vendosen në një enë, pastaj shtohet kripa, piper, vaji dhe uthulla sipas dëshirës. Përzihet mirë dhe është e gatshme për servim.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME