Pije

Raki

(Klikoni mbi foto qe ta shihni skicen e plote) Në këtë artikull do ju spjegojmë se si të pjekni raki në shtëpinë tuaj.

Çaj Rusi x

Çaji, ose chay, eshte pije standard ne Turqi. I sherbyer ne mengjes, gjate dites dhe ne cajtore, madje edhe shitur ne rruge nga vendasit, kjo pije e nxehte eshte shume me e perhapur se kafeja e famshme turke. Madje kjo pije eshte tejet e perhapur edhe ne Kosove, i njohur me emrin caj rusi. Nese …

Çaj Rusi x Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME