Viçi

Sarma

Perbersit: 1/2 kg mish të bluar viçi 1 filxhan të vogël oriz 1 qepë mesatare 1/2kg fleta te lakrës 1 lugë e vogël kripe biber të kuq sipas shijes veget? 2-3 lugë të mëdhaja vaj 1/2-1litër ujë   Gatimi: E merr mishin e bluar, ia grinë një qepë imët. Ia shton orizin e larë. I …

Sarma Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME