File Pule me Pana dhe Kepurdha

  Kjo eshte nje recete e lehte per tu pergatitur nga cdokush. Përbërësit  4-5 fileto pule  pana 1 kuti  kerpudha te fresketa  kripe dhe erza sipas deshires Gatimi: Ziejme filetot e pules per rreth 15 min. Pasi jane zier i heqim menjeane qe te ftohen.Marrim kerpudhat e fresketa dhe i presim ne kubike te vogla.(ose …

File Pule me Pana dhe Kepurdha Read More »