Gjella

Qysh me përgaditë kofshë pule pikante?

Përbërësit: 1 kg kofshë pule 2 limonë 3 lugë mustardë miell vegetë vaj kripë piper. Kofshët spërkaten me lëng limoni. Shtohet kripë, piper, vegetë dhe lyhen me mustardë. Kalohen kofshët në miell dhe fërgohen nga të gjitha anët në yndyrë të nxehtë derisa të skuqen dhe të zbutet mishi. Shërbehen me salcë.

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME