Ëmbëlsira

Çokollata me Mjalte

Keto çokollata jane shume te shpejta ne pergatitje dhe shume te shijshme (eh si mund te jene çokollatat ndryshe:) Perberesit: Per 20-25 cope çokollata: 6 luge kakao 6 luge qumesht 1 luge gjalpe 3 luge (ose sa te doni ju) mjalte Perzijni mire te gjitha elementet e mesiperme sa t’ju formohet nje lloj mase nga …

Çokollata me Mjalte Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME