Brumëra

Qysh me përgaditë shkopinjë buke me djathë?

Përbërësit: 200 gram brumë për pica 3 lugë gjalpë ½ luge hudhër të grirë 150 gram parmezan. 1.Rrafshojmë në tavolinë pune brumin për pica, dhe e prejmë në forma të drejtkëndëshit, vendosen në tepsi dhe futen në furrë për 6-8 minuta. 2.Ndërkohë në një enë vendosim gjalpin dhe e shkrijmë në mikrovalë, dhe pastaj shtojmë …

Qysh me përgaditë shkopinjë buke me djathë? Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME