Kuzhina Shqiptare

Receta nga Kuzhina Shqiptare

Sallatë me ullinj, limona dhe presh të skuqur

Racione: 4 persona Vështirësi: e thjeshtë Shtype Sallata me ullinj, presh dhe limona nuk mungon ne asnje vakt ne dimer ne shtepine e mamase sime, e cila i pregatit çdo vit vet ullinjte! Mund te pregatitet me limona, portokalle, ose nje kombinim i te dyjave. Vetem nuk duhet te qendroj per shume kohe ne frigorifer …

Sallatë me ullinj, limona dhe presh të skuqur Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME