Vlona

Tespishte

Perberesit: 1 margarine 1 gote qumsht 1 gote miell misri gjysme qese kokos gjysme qese susam dhe miell gruri deri sa te trashet burimi ose 3 ose 4 gota Gatimi: E shkrijme margarininen ne nje ene pastaj e heqim nga zjarri pasi te shkrihet ja hedhim qushmtin miellin kokosin susamin…dhe te gjitha bashke i perziejme deri …

Tespishte Read More »

Kjo eshte arkiva e uebfaqes tonë, keto artikuj janë të vjeter dhe nuk jemi duke i mirembajtur. Ju lutem na vizitoni në platformën e re QYSH.ME