Qysh Me - Kërko - Qysh me përgaditë lajthi me qokollatë? 
Kyçu

Qysh me përgaditë lajthi me qokollatë?

Arbona D Arbona D | Embelsira | 16 June 2017 | 17:08

Përbërësit:

  • 150 gram lajthi
  • 150 gram qokollatë.

Shkrihet qokollata mbi avull.

Qërohen lajthitë dhe futen në qokollatën e shkrirë dhe vendosen në një pjatë derisa të ngrihet qokollata.

Shërbehen me kafe, shampanjë etj.

Image

 

Komentet

Të Ngjajshme