Qysh me përgaditë pije që shkin dhjamin në trup?

Përbërësit:

– Limon

– Majdanoz

– Uthull

– Kanellë

– Një lugë gjelle mjaltë ose xhenxhefil.

Përbërësit i përzieni në blender dhe duhet të planifikoni që të flini saktësisht 8 orë.

Nuk do të kalojë kohë e gjatë dhe do të vëreni se si numrat në matëse të peshës do të zvogëlohen një nga një.

Qysh me përgaditë lëng natyral për humbje peshe?

Qysh me i humbë 4 kg për 6 ditë?