Qysh me i parandalu njollat kafe në fytyrë?

Përbërësit:

  • 2 lugë të vogla uthull molle
  • 1lugë të vogël lëng portokalli

Perzieni uthullën me lëngun e portokallit.

Aplikojeni një herë në ditë në vendet ku janë shfaqur njollat.

Mbajeni për një orë dhe shpërlajeni fytyrën si zakonisht.
njolla-kafe

Qysh me i shëndrru flokët e mbyllura në bjonde?

Qysh me kriju toner për përmirësim të lëkurës?