qyshmetro-join-our-family

Qysh Me Konvertu Ni Prezantim te PowerPointit ne Video?

Nese keni krijuarj nje prezantin me PowerPoint, dhe deshironi ta ndani me shoket por ata nuk e kane te instaluar programin PowerPoint, atehere ju mund ta konvertoni kete prezantim ne video, dhe ta dergoni me pas si video.

 

Hapeni prezantimin, dhe klikoni File

sshot-2010-09-04-[04-34-09]

Zgjedhni opcionin Save & Send

sshot-2010-09-04-[04-35-10]

Te File Types zgjedhni Create Video

sshot-2010-09-04-[04-35-46]

sshot-2010-09-04-[12-41-25]

Caktoni lokacionin ku doni ta ruani videon dhe klikoni save

sshot-2010-09-04-[15-03-28]

Ne pjesen e poshtme do te shfaqet nje progress bar me ngjyre te gjelber qe tregon kur perfundon ruajtja e videos

sshot-2010-09-04-[04-24-44]

sshot-2010-09-04-[12-47-18]


Nëse keni diçka për të shtuar në temë ju lutem shkruani poshtë tek komentet.

Përgjigju

Email adresa nuk do të publikohet.

  1. Qendresa

    Pershendetje.Qysh me vendos muzike tek psh 10 sllajde tek Power Point ,flm shume