Qysh Me bo Admin ne Counter Strike 1.6?

Per mi bo admin ne Counter Strike esht thjeshte, percjelle proceduren me poshte:

shkojme C:HLDScstrikeaddonsamxmodxconfigsusers.ini – Tash Ketu users.ini e hapim edhe shkojme ne Fund e kemi
“loopback” “” “abcdefghijklmnopqrstu” “de” tash e bon qishtu “emri i adminit” “pasi i adminit” “abcdefghijklmnopqrstu” “a”

Dhe e kemi bo admin.

//Falenderojme Zgjim B. per kontributin ne kete teme

 • The—boss

  C:HDLScstrikeaddonsamxmodxconfigsusers.ini

 • The—boss

  C:HDLScstrikeaddonsamxmodxconfigsusers.ini

 • enis111

  qysh mu ba admin ne cs 1.6

 • ff

  ahahah a veq mu bo admin a disha tjeter jo , ku ne cfar IP a naj sen kryjesorja admin mubo ahaha

 • FeMKa

  spo di ku me hi me qat qa po thuni HLD spo di ku me trus per me shkrujt

Qysh me ndal, kontrollu nese ke Google Docs virusin?

Virus Masiv ne Google Drive, Qysh me heke nga llogaria juaj?