Qysh Me Bo Windows XP Ne Shqip?

Per me e bo Windows XP shqip duhet me marr programin:
Qe linku http://rapidshare.de/files/5271710/LIPSetup.msi.html
(ose nese nuk bon ky link, shko te: rapidshare.de/users/XHX0NB edhe e keni passin: khg)

1.Shko ktu edhe preke Free
(Programi e ka emnin LIPSetup.msi)

2.Pas nja 20-30 sec, ne fund te faqes del Download:LIPSetup.msi

3.Kliko ne to dhe kryhet puna

——————-

Nese e ki kopjen pirat (si zakonisht qe e kemi ne neper shtepia), duhet me i kry edhe keta hapa:

Per me ja ndrru CD-Key:
1. Downlodo programin Magical Jellybean Keyfinder prej
http://www.magicaljellybean.com/keyfinder.shtml
2. Qile qat program edhe ekzekuto
3. Aj ta qet CD-Key qi e ki momental
4. Shko te Options > Change Windows Key
5.Shkruja qit Serial (seriali qi e kom edhe une):
F6RYP-FTJ4T-YFR3W-W6DJD-VCDPW
6. Tani provo me instalu LIPS
Nese nuk bon, me siguru duhet me pas te verifikum kopjen si Microsoft
Genuine, bonja kshtu:
7. Shko te Start>windows Update
8.Edhe kur te kryhet aj procesi automatik veq selekto naj update te
vogel edhe bonja Install Update.
Windowsi automatikisht e kshyr a e ki CD-Keying origjinal edhe ndrron
diqka ne kompjuterin tone qe i kallzon programeve tjera qi osht
origjinal.
Pasi te instalohet Update ristarto kompjuterin dhe provo me instalu LIPS apet

Falenderojme Leutrimin per kontributin ne kete teme.

Qysh me ndal, kontrollu nese ke Google Docs virusin?

Virus Masiv ne Google Drive, Qysh me heke nga llogaria juaj?