Vaji i kokosit

Deshta me pyt se ku muj me gjet Vaj t`kokosit  ne Kosov , dhe ku mund te gjendet.


Nëse keni diçka për të shtuar në temë ju lutem shkruani poshtë tek komentet.

Për tu përgjigur ju duhet të regjistroheni! Kliko këtu

 1. Visar

  si mund ta lidhesh internetin ne vala

 2. Dili-wilf

  si mund ta lidhi internetin ne mobil

  • mirlind

   nokia em27

 3. mergimi

  qysh me lidh interentin ne numer te vales ne telefon?