Qysh me shëru kolesterolin?

Kolesteroli njihet si përgjegjës për disa sëmundje që kanë të bëjnë me zemrën dhe atakun kardiak.

Përbërësit për të përgaditur një ilac natyral për shërimin e kolesterolit janë:

  • 2 lugë uthull molle
  • 2 lugë mjaltë
  • 2 lugë kanellë
  • 2 lugë lëng limoni
  • 1 gotë ujë.

Të gjithë përbërësit përzihen dhe vendosen në një kavanoz.

Pihet nga një lugë në stomak bosh në mëngjes.

Përcillet me një gotë ujë.

Qysh me i ditë shenjat paralajmëruese të atakut kardiak?

Qysh me luftu alergjinë në mënyrë natyrale?