Qysh me rrit imunitetin me përbërës natyral?

Kjo recetë natyrale mundëson largimin e toksinave dhe krijimin e një sistemi imunitar më të fuqishëm.

Përbërësit:

  • 1 limon
  • 1 lugë vaj ulliri.

Në një gotë vendosni lëngun e një limoni dhe shtoni vajin e ullirit.

Përzieni masën me lugë dhe konsumojeni qdo mëngjes pijen në lukth të zbrazët.

Menjëherë pas kësaj pije konsumoni mëngjesin.

Vaji i ullirit ka shumë benefite por kombinimi me lëngun e limonit është një “armë” më e fuqishme për të luftuar kundër viruseve dhe bakterieve dhe i sjell energji trupit tuaj.

sistem imunitar

Qysh me i ditë shenjat paralajmëruese të atakut kardiak?

Qysh me luftu alergjinë në mënyrë natyrale?