Qysh me përgaditë Smoothie me luleshtrydhe?

Përbërësit:
-¼ e një avocado mesatare
-1 kërcell selino
-½ filxhan me luleshtrydhe
-½ rrepë të kuqe
-2 lugegjelle leng limoni
-1 lugegjelle vaj kokosi
-½ molle
-3 kuba akull

Kjo smoothie ndijhmon në detoksifikimin e sistemit imunitar me një smoothie të shijshëm.

Rrepa është e mirënjohur për vetite e saj si një pastrues i mëlçise dhe avokado jo vetëm që ndihmon në uljen e presionit të gjakut, por gjithashtu lubrifikon kyçet dhe shërben si një anti-inflamator.

smoothie-me-luleshtrydhe

Qysh me përgaditë pije për rritjen e imunitetit?

Qysh me përgaditë kafe irlandeze?