Qysh me përgaditë recetë natyrale për sinusë?

Përbërësit:

-1 litër ujë,
-1 lugë gjelle rozmarinë,
-1 qepë,
-pak kripë.

Qepën vendoseni në vlim në një tas me ujë, pastaj shtoni rozmarinën dhe kripën.
Lëreni të vlojë për 5 minuta.

Vendoseni masën në një tas.

Mbuloje kokën me një peshqir dhe afroje tasin në fytyrë, duke qenë të kujdesshëm për të mos u djegur dhe thithni përgatitjen me avulll.
Përsëriteni këtë proces tri herë në ditë.

Qysh me i ditë shenjat paralajmëruese të atakut kardiak?

Qysh me luftu alergjinë në mënyrë natyrale?