Qysh me përgaditë pije që shkin dhjamin në trup?

Përbërësit:

– Limon

– Majdanoz

– Uthull

– Kanellë

– Një lugë gjelle mjaltë ose xhenxhefil.

Përbërësit i përzieni në blender dhe duhet të planifikoni që të flini saktësisht 8 orë.

Nuk do të kalojë kohë e gjatë dhe do të vëreni se si numrat në matëse të peshës do të zvogëlohen një nga një.

Qysh me i shkri kilogramët e tepërt?

Qysh me arritë trupin e përsosur?